סוגי צימרים היכולים להתאים למשפחות

 

לא משנה אם תבחרו בקתות עץ מרווחות או סוויטות בנויות, חשוב שתדעו שהמתחם עצמו צריך להתאים למשפחות. למשל אם הגעתם למקום בו מתארחים זוגות, יהיה עליכם לשמור על שקט יחסי מכיוון שהזוג שהגיע לנופש הגיע על מנת ליהנות מהשקט והשלווה שהמקום מציע, לכן עליכם להתחשב בו ולתת לו את המרחב והרוגע שהובטח לו מבעלי המתחם.

בנוסף לכך חשוב שתוודאו שאכן יש מספיק מקום לילדים ללינה, למשל חדר לינה נוסף עם מיטות או מזרונים, בצימרים רבים קיימת קומת גלריה מרווחת המתאימה ללינת ילדים.

 

בטיחות בבריכה

 

במיוחד מכיוון שהנכם משפחה שמגיעה לחופשה עם ילדים אתם צריכים לדאוג שהבריכה מאובטחת מכניסה חופשית ובטיחותית לשימוש.

הבריכה צריכה להיות מגודרת ולהציע שער הננעל כך שהילדים לא יוכלו להיכנס מתי שהם רוצים ללא השגחת מבוגר.

בנוסף הבריכה צריכה לשמור על תקנים המבטיחים שימוש בה כמו ריצוף מונע החלקה סביב הבריכה, מעקה כניסה ויציאה בטוחה מן המים, מים מסוננים ונקיים כדי להימנע ממחלות עיניים ומגע עם מים מלאי חיידקים, שילוט או סימון ברצפת הבריכה על מים עמוקים, זאת במידה והבריכה בשיפוע ומציעה מים רדודים ועמוקים.

 

מה כדאי להביא מהבית?

חדרים לפי שעות

כמובן יש דברים שבעלי הצימרים משאירים לכם בצימרים כדי שתוכלו ליהנות מחופשה מבלי לסחוב מזוודה ענקית. מגבות, כוסות, פינת קפה, סכום וצלחות- כל אלו ממתינים לכם בצימרים למשחות.

בצימרים יוקרתיים יותר תוכלו למצוא ערכות טיפוח לגבר ולאישה, מברשות שיניים ומשחה ואפילו שתייה קרה, חלב, פירות העונה ודברי מתיקה בצימר.

 

בגלל שאתם מגיעים לחופשה עם ילדים אתם צריכים לדאוג להם לנשנושים בין הארוחות כמו מעדנים, חטיפים וכדומה.

חשוב שתביאו אתכם ספר מוכר, משחק מעניין ואפילו את ה"שמיכי" שלהם במידה והם זקוקים לפריט מהבית כדי להרגיש בטוחים במקום חדש.

 

ללא ספק אם תפעלו לפי המלצות אלו אתם תיהנו בנופש המשפחתי שלכם. מתחמי צימרים למשפחות בכל הארץ הינם מדהימים ומטופחים ויציעו לכם חופשה מלאת חוויות וזיכרונות. צימרים למשפחות הם הפתרון שלכם לנופש מוצלח וייחודי!

 

וילות בצפון